Infl logo

Česko

Česko je malá, ale krásná země v centru Evropy, která se pyšní mnoha zajímavostmi. Česko má bohatou historii, která se odráží v jeho architektuře, umění, hudbě a literatuře. Praha je hlavní a největší město Česka, které přitahuje každý rok miliony turistů pro svou nádhernou architekturou a bohatý kulturní život. Praha je také městem kaváren, hospod, galerií, muzeí, divadel a klubů, kde si každý najde něco podle svého gusta. Spoluprací s našimi influencery můžete efektivně propagovat vaši značku a zvýšit její popularitu mezi zákazníky. Naši influenceři jsou schopní komunikovat s vaším cílovým publikem a prezentovat vaši značku jako atraktivní, spolehlivou a kvalitní.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English