Infl logo

Design

Design je obor, který se neustále vyvíjí a rozšiřuje. Design zahrnuje různé disciplíny, jako jsou grafický design, průmyslový design, módní design, webový design, interiérový design a další. Pokud se chcete dozvědět více o designu, který nás obklopuje a ovlivňuje, podívejte se na influencery v kategorii design. Ti vám představí různé styly a trendy designu, od klasických po moderní, od minimalistických po extravagantní, od udržitelných po inovativní. Také vám poradí, jak najít a sledovat nejlepší designéry a zdroje designu.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.