Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Doplňky

Doplňky jsou nezbytnou součástí módního stylu. Nejen že dotvářejí celkový vzhled, ale také vyjadřují osobnost a vkus nositele. Pokud chcete spolupracovat s influencery, kteří se specializují na tuto kategorii, jste na správném místě. V naší databázi naleznete influencery, kteří sdílejí doplňky na sociálních sítích. Můžete si vybrat z influencerů, kteří prezentují různé styly a značky doplňků, jako jsou šperky, hodinky, kabelky, šály, čepice nebo brýle. Můžete si prohlédnout jejich profily a kontaktovat je přímo. Spolupráce s influencery z kategorie doplňků vám pomůže zvýšit povědomí o vaší značce a oslovit nové zákazníky.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.