Infl logo

E-knihy

E-knihy jsou moderní a praktickou alternativou klasických knih. Můžete si je stáhnout do svého mobilu, tabletu, čtečky nebo počítače a užívat si čtení kdekoliv. E-knihy nabízejí širokou škálu žánrů, témat a stylů, takže si každý najde něco podle svého gusta. Pokud chcete spolupracovat s influencery, kteří se věnují e-knihám, máme pro vás řešení. V naší databázi najdete influencery, kteří pravidelně čtou e-knihy, recenzují je, dávají tipy na zajímavé tituly a zapojují se do diskuzí s ostatními čtenáři. Spojte se s nimi a získejte nové zákazníky pro vaše e-knihy.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků