Infl logo

Miminko

Influenceři v kategorii miminko vás provedou světem rodičovství a péče o miminko. Na svých sociálních sítích vám ukazují, jak vypadá jejich každodenní život s miminkem, jaké mají radosti, starosti, problémy a řešení. Také vám ukazují, jak se jejich miminko vyvíjí, jaké má potřeby, zájmy, schopnosti a osobnost. Influenceři v kategorii miminko vám pomohou najít nejlepší produkty a služby pro vaše miminko, ať už jde o kojeneckou výživu, oblečení, hračky, knihy nebo cestování. Také vám nabídnou inspiraci, motivaci a podporu pro vaše rodičovství a pomohou vám překonat případné obtíže a výzvy.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků