infl logo
Kategorie

Miminko

Influenceři / tvůrci obsahu v kategorii miminko

    Snažím se dělat zábavný kontent,převážně tedy na tiktoku,ale ráda bych se zvýraznila i na instagramu. V současné chvíli ale jsem těhotná,takže můj kontent budu směřovat…

    Svůj profil se snažím vést absolutně přirozeně, spolupráce si pečlivě vybírám. Miluji dobrou kávu, brunche, přírodu, cestování a brzy se stanu maminkou. 🤎

    Maminka dvouletého kloučka a 4 měsíční slečny. Sdílím každodenní život na MD. Baví mě pečení, péče a zvelebování domova, tvoření s dětmi, výlety a četba.

    Ahoj, jsem maminkou na plný úvazek a společně se věnujeme spoustě aktivitám :)

nebo se přihlaš pro zobrazení všech 8 influencerů v kategorii miminko

Najdi ideální influencery v kategorii miminko

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.