Infl logo

Oblecenie

Pokud chcete, aby vaše nabídka oblečení získala co největší pozornost a oblibu, měli byste využít možnosti spolupráce s influencery. Naši influenceři sledují nejnovější módní trendy a umí prezentovat, jak se s vaším oblečením dá vytvořit zajímavý a originální outfit. V naší databázi influencerů můžete vyhledávat podle různých typů a stylů oblečení, které prodáváte. Ať už nabízíte oblečení pro ženy, muže, děti nebo unisex, najdete zde influencery, kteří mají zkušenosti a zájem o spolupráci s vaší značkou. Kontaktujte je a domluvte si spolupráci, která vám pomůže zvýšit vaši prodejnost a zákaznickou spokojenost.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English