Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Plavání

Plavání je skvělý způsob, jak si užít vodu, cvičit a relaxovat. Plavání posiluje svaly, zlepšuje krevní oběh, spaluje tuky a snižuje stres. Aby bylo plavání co nejpříjemnější, je potřeba mít vhodné plavky, které vám zajistí komfort a styl. V naší databázi najdete influencery, kteří se věnují plavání a rádi se s vámi podělí o své zkušenosti, tipy a radosti z tohoto sportu. Objevte různé plavecké techniky, plavecké pomůcky, plavecké kurzy a plavecké akce, které vám pomohou zlepšit vaše plavecké dovednosti a užít si plavání ještě více.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.