Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Potravinové doplňky

Potravinové doplňky jsou produkty, které doplňují běžnou stravu o různé látky, jako jsou vitamíny, minerály, bylinky, aminokyseliny nebo enzymy. Někteří influenceři je používají jako součást svého zdravého životního stylu, kdy dbají na správnou výživu, dostatek pohybu a odpočinku. V naší databázi influencerů najdete ty, kteří se specializují na témata související s potravinovými doplňky, jako jsou jejich složení, účinky, dávkování, bezpečnost nebo recenze. Tyto influencery můžete oslovit a navázat s nimi spolupráci, která vám pomůže zvýšit povědomí o vašich produktech a získat nové zákazníky.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.