Infl logo

Potřeby pro psy

Pokud se zajímáte o potřeby pro psy, podívejte se na tuto kategorii. Zde se nacházejí influenceři, kteří se zaměřuji na potřeby pro psy, dozvíte se od nich, jak připravit domov pro vašeho psa tak, aby se cítil dobře a bezpečně, jak si pořídit kvalitní, bezpečné a hezké potřeby pro psy, jak je správně používat, čistit a skladovat, aby vydržely dlouho a byly hygienické, nebo jak je využít pro různé aktivity s vaším psem, jako je hraní, cvičení, výcvik nebo cestování. Pokud chcete spolupracovat s influencery, kteří mají co říct o potřebách pro psy, neváhejte a prohlédněte si jejich profily, kde najdete spoustu zajímavých informací, tipů a recenzí.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English