infl logo
Kategorie

Psychologie

Vybrané značky v kategorii
BYTŮSTKA
Influenceři / tvůrci obsahu v kategorii psychologie

    Naše stránka vznikla před 7 týdny a během této doby máme přes 4000 sledujících. Do konce roku plánuji 10000 sledujících. Naše skupina je naprosto unikátní…

    Mám ráda přírodu, chození po horách, cestování a svého psa, proto můj profil na IG zpočátku obsahoval hlavně fotografie inspirované výlety do přírody. Letos jsem…

    Nejvíce se věnuji knihám a fitness.

Najdi ideální influencery v kategorii psychologie

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.