infl logo
zenypo40  @zenypo40
zenypo40  @zenypo40
zenypo40  @zenypo40
zenypo40  @zenypo40

zenypo40

Naše stránka vznikla před 7 týdny a během této doby máme přes 4000 sledujících. Do konce roku plánuji 10000 sledujících. Naše skupina je naprosto unikátní v tom, že sdružuje ženy po 40., které se podílí na obsahu profilu. Jsou tvůrkyně, inspirátorky. Tudíž jsou aktivní a rády sdílí své osobní příběhy. Není to tedy stránka o jedné osobě, ale o aktivních ženách v produktivním věku. Stránky jsou vtipné, realistické, vzdělávající.

puravia

Najdi influencery jako zenypo40

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s zenypo40 pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.