Infl logo

Recepty

Projděte naši pestrou nabídku spoluprací s influencery zabývajícími se vytvářením receptů. Tato komunita zahrnuje kuchaře, food bloggery a nadšené domácí kuchaře, kteří sdílí nejen chutné recepty, ale také příběhy spojené s kulinářským uměním. Jejich obsah zahrnuje vše od tradičních jídel po kreativní experimenty s gastronomií. S těmito influencery můžete očekávat autentickou propojenost se sledujícími, kteří hledají kulinářskou inspiraci. Jsou flexibilní a přizpůsobí svůj obsah potřebám značky, aby zajistili maximální relevanci pro vaši cílovou skupinu. Spolupráce s těmito influencery vám umožní nejen prezentovat produkty ve spojení s gastronomií, ale také podpořit autentičnost a kreativitu vaší značky prostřednictvím chutných a vizuálně atraktivních receptů.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.