Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Rodinná dovolená

Rodinná dovolená je kategorie, která se zaměřuje na cestování s dětmi. Je to kategorie, která vám pomůže najít nejlepší nabídky, destinace, ubytování, dopravu a zábavu pro vaši rodinu. Influenceři v této kategorii vám poradí, kam jet a jak si užít dovolenou s rodinou. Na svých sociálních sítích vám nabízejí nahlédnutí do jejich rodinného života, práce a zájmů. Také sdílejí své recenze, srovnání, novinky a zdroje o různých možnostech a aspektech rodinné dovolené. Pokud chcete spolupracovat s influencery v této kategorii, neváhejte je kontaktovat.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.