Infl logo

Sladkosti

Sladkosti jsou neodolatelnou pochoutkou, která potěší naše chuťové pohárky. Můžeme si je dopřát jako odměnu, povzbuzení nebo dárek. Můžeme si vybrat z čokolády, bonbonů, žvýkaček, sušenek, dortů, zmrzliny nebo ovoce. Pokud chcete najít influencery, kteří se vyznají ve sladkostech a rádi se podělí o své zkušenosti, názory a tipy, jste na správném místě. V naší databázi najdete influencery, kteří se zabývají sladkostmi, představují novinky, recenzují produkty a zapojují se do diskuzí s ostatními milovníky sladkostí. Kontaktujte je a získejte nové zákazníky pro vaše sladkosti.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků