Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Vlasová výživa

Pokud jste marketér, který hledá influencery, kteří se vyznají ve vlasové výživě, podívejte se na tuto kategorii. Zde najdete profily influencerů, kteří se zabývají různými tématy souvisejícími s vlasovou péčí, jako jsou recenze, tipy nebo inspirace. Sledujte jejich videa, články a fotky, abyste se dozvěděli více o tom, jak pečují o své vlasy, jak je stříhají, barví a upravují. Tato kategorie je skvělá pro marketéry, kteří chtějí navázat spolupráci s influencery, kteří mají vliv na své sledující, kteří se zajímají o vlasovou výživu a chtějí se inspirovat.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.