Infl logo
******
Značka

******

Pro omezený počet uchazečů.Na českem trhu začala působit firma které právě pracuje na výstavbě nové obchodní sítě, každý se může zapojit do její tvorby a profitovat. Firma nabizi prestižní šperky s drahokamem ktery se nazývá Tanzanit, tento drahokam je vzácnější a dražší než diamant, do budoucna firma přidá i další drahokami. Všechny kameny mají certifikát pravosti a původu. Pokud se rozhodnete s firmou spolupracovat získáváte silného partnera pro tvorbu zcela nového druhu pasivního příjmu. Každý kdo se aktivně zapojí získá provize ze zboží ktere se prodá přes jeho referenční odkaz + procenta ze všech provedených obchodů ( globálně) v podobě měsíčně vyplacené dividendy ve výši 40%/rok, vaše pozice je časově neomezená a váš podíl na zisku je dědičný ( ty vybuduješ a ještě tvé vnoučata profitují ) Je nutné osobně navštívit prezentaci firmy kde budou popisovany další možnosti výdělků např. hra ve které si bude možné opravdu vydělat.

Influenceři ve stejných kategoriích jako značka ******

    Jsem beauty blogerka, která miluje objevování nových kosmetických produktů 💄, míst 🗾 & chutí 🍜

    Česká beauty blogerka, 33 let. Blog: www.shelfofbeauty.com

    Ke kosmetice jsem vždy měla blízko a společně s blogem/instagramem se pro mě stala velkým koníčkem, který mě i po takové době stále neskutečně baví…

    Som Slovenka ale žijem v Českej republike. Na svojom blogu a instagrame sa venujem všetkému čo sa týka žien. Zameriavam sa hlavne na kozmetiku,recenzie a…

nebo se přihlaš pro zobrazení dalších 63 influencerů.

Najdi influencery co spolupracovali se značkou ******

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague

F.A.Q.

Kolik influencerů je v databázi?

V databázi je 1249 samostatně zaragistrovaných influencerů, které můžete oslovit v interním chatu.

Profily influencerů jsou neustále aktualizovány.

Jsou influenceři v databázi zaregistrovaní nebo jde pouze o jejich seznam?

Všichni influenceři a tvůrci obsahu se do databáze zaregistrovali sami, takže je můžete kontaktovat přímo na Influ pomocí vnitřního chatu.

Jak poznám, že má influencer relevantní sledující?

Infl skóre je metrika 1-100, která měří kvalitu publika influencera. Bere v úvahu celkový výkon influencerů na stejné úrovni, míru zapojení a dosah jejich publika.

Kolik stojí přístup do databáze?

Pro influencery je registrace a přístup zdarma, pro značky a firmy přístup vychází na 549 Kč měsíčně.

Kdo stojí za infl.cz?

Provozovatel databáze infl.cz je Michael Polák, IČ: 87331918, sídlem U Uranie 1414/4, 17000 Praha.