infl logo

Čokoládová cukrárna

Útulná cukrárna na rohu ulice Radlické a Ostrovského na Praze 5. Nabízí chutné nápoje, sladké i slané dobroty a především skvělou čokoládu z Čokoládové továrny. Chloubou je i skvělá káva, V cukrárně si můžete užít nejen posezení s přáteli nebo si zpříjemnit důležitou business schůzku, ale prostor si lze pronajmout i na soukromé akce, firemní večírky či jiné akce.

Najdi influencery co spolupracovali se značkou Čokoládová cukrárna

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 249 Kč měsíčně.