infl logo
Andy Štěchová  @andy.stech
Andy Štěchová  @andy.stech
Andy Štěchová  @andy.stech
Andy Štěchová  @andy.stech
Andy Štěchová  @andy.stech
Andy Štěchová  @andy.stech
Andy Štěchová  @andy.stech

Andy Štěchová

Motivovať, edukovať a baviť. To je cieľom celého mojej činnosti na sociálnych siéťach. Meniť ľuďom pohľad na samých seba, na výživu a šport. Nech to vieme robiť s radosťou, nech vieme zničiť všetky mýty, ktoré vytvorila spoločnosť a ľudí len držia v neistote. Jednoduchým a pochopiteľným spôsobom. Motivovať tých, ktorí už motiváciu nenachádzajú a dať nádej na zmenu tým, ktorí už nevedia, akým smerom sa vydať.

Najdi influencery jako Andy Štěchová

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Andy Štěchová pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.