Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Barbora Ondrackova  @fashioninmysoul

Barbora Ondrackova


Ahoj! Jmenuji se Bára a už pát let se věnuji svému blogu www.voguehaus.com a Instagramu @fashioninmysoul, kde sdílím inspirativní fotky z cestování, módy a lifestylu. Můj Instagram sleduje přes 520 000 lidí a blog denně navštíví cca. 10 000 lidí. Ve Forbesu jsem byla zařazená mezi 77 nejvlivnějších Čechů na Instagramu a zároveň i 13. nejvlivnějším Instagramem v ČR. Můj blog se opakovaně umístil v Top 10 blogách dle Blogerky Roku.
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramfashioninmysoul 600,700
0-100
0-100
Logo Tiktoktravelinmysoul 297,400
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
Barbora Ondrackova?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Barbora Ondrackova relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Barbora Ondrackova míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Barbora Ondrackova najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.