infl logo
Blonďatá Luc  @blondataluc
Blonďatá Luc  @blondataluc
Blonďatá Luc  @blondataluc
Blonďatá Luc  @blondataluc
Blonďatá Luc  @blondataluc
Blonďatá Luc  @blondataluc
Blonďatá Luc  @blondataluc

Blonďatá Luc

Jako studovaná bohemistka svým sledujícím nejčastěji přináším recenze na knihy, zajímám se ale i o fotografování a módu. Nejčastěji fotím v prostředí malebného města Olomouc, které mým fotkám dělá krásné kulisy. Sledujícím zároveň přibližují filmy a seriály, které jsem v poslední době viděla či sledovala. V poslední době jsem propadla kávě a zdravému životnímu stylu.

Najdi influencery jako Blonďatá Luc

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Blonďatá Luc pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.