Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Deni G, Denisa Gudelj, Playmate  @denisagudelj

Denisa Gudelj


Jmenuji se Denisa Gudelj, jsem Playmate, nejznámější česká ring girl a dělám rozhovory se sportovci z české a slovenské bojové scény. Mí sledující jsou z 90% muži (fanoušci bojových sportů, samotní sportovci, či fanoušci ženské krásy, rychlých automobilů apod.)
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramdenisagudelj 55,000
0-100
0-100
Logo Tiktokdenisagudelj -
0-100
0-100
Logo YoutubeDeni G -
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Deni G, Denisa Gudelj, Playmate?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Denisa Gudelj relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Denisa Gudelj míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Denisa Gudelj najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.