infl logo
FotoSpageta  @fotospageta
FotoSpageta  @fotospageta
FotoSpageta  @fotospageta
FotoSpageta  @fotospageta

FotoSpageta

Kombinace záliby ve vaření, focení a mé výšky mě přivedla až sem. Se špagetami se to má jako s focením. Spousta lidí je dokáže připravit, ale ne každý má cit a zkušenost, aby se mu vždy podařily “al dente”. Ať už preferuješ tradiční způsob přípravy nebo moderní pojetí, základ musí být vždy perfektní. Ne všechno musí dávat hned smysl, přesto svět funguje. Tak pojďme naservírovat pořádnou foto-porci! Pasta la vista!
LifeLike

Najdi influencery jako FotoSpageta

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s FotoSpageta pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.