infl logo
haniihanselkova  @haniihanselkova
haniihanselkova  @haniihanselkova
haniihanselkova  @haniihanselkova
haniihanselkova  @haniihanselkova

haniihanselkova

Jmenuji se Hana Hanselková, je mi 26 let a pracuji jako brand manažerka. Na starost mám veškeré marketingové aktivity v České republice pro značku Delimano s přesahem na sociální sítě a vytvářením contentu pro centrální tým (celkem 19 zemí ve střední a východní Evropě). V současné době studuji MBA v oboru Marketing. V rámci sociálních sití nabízím promo na svém profilu, ale více se zaměřuji na dodávání obsahu různým značkám - převážně z oboru vaření a kuchyňských spotřebičů. Ale neváhejte se na mne obrátit i s dalšími obory. Z mé strany není problém vytvořit foto i video obsah. Mimo tvorbu contentu také s manželem rádi cestujeme a objevujeme nové země i města.

Najdi influencery jako haniihanselkova

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s haniihanselkova pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.