Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

haniihanselkova

36
haniihanselkova  @haniihanselkova
Jmenuji se Hana Hanselková, je mi 26 let a pracuji jako brand manažerka. Na starost mám veškeré marketingové aktivity v České republice pro značku Delimano s přesahem na sociální sítě a vytvářením contentu pro centrální tým (celkem 19 zemí ve střední a východní Evropě). V současné době studuji MBA v oboru Marketing. V rámci sociálních sití nabízím promo na svém profilu, ale více se zaměřuji na dodávání obsahu různým značkám - převážně z oboru vaření a kuchyňských spotřebičů. Ale neváhejte se na mne obrátit i s dalšími obory. Z mé strany není problém vytvořit foto i video obsah. Mimo tvorbu contentu také s manželem rádi cestujeme a objevujeme nové země i města.

Chceš spolupracovat s influencerem
haniihanselkova?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.