Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Hanuoolka

35
Hanuoolka  @hanuoolka
Moje influencerské aktivity jsou teď především zaměřeny na aktivity spojené z matěřstvím.Před třemi lety jsem se stála mámou na plný úvazek tak se teď vše točí právě kolem mateřství, péče o dítě, péče o domácnost a cestování.V minulosti jsem spolupracovala s se značkami Persil, Somat a Twistshake.https://www.instagram.com/p/CLohoJ3r0gb/?utm_source=ig_web_copy_linkhttps://www.instagram.com/p/CYQ-u6GrCLZ/?utm_source=ig_web_copy_linkhttps://www.instagram.com/p/CfPLs0nrx5N/?utm_source=ig_web_copy_linkhttps://www.instagram.com/p/ClzcdEfsmLy/?utm_source=ig_web_copy_link
Poslední spolupráce
Persil
Somat
Twistshake

Chceš spolupracovat s influencerem
Hanuoolka?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.