Infl logo
ihlow.sk  @ihlow.sk

Petra Butková

Moje meno je Petra Butková, ale v instagramovom svete som ihlow.sk. ihlow, pretože sa venujem ručnému šitiu (ihlou a niťou). Posledné dva roky sa zamilovala do fitnessu a ten sa stal nielen mojou veľkou vášňou ale aj prácou. Rovnako ako svet činiek milujem aj svet prírody. Preto sa snažím o ňu starať ako viem a hlavne jej čo najmenej škodiť. Okrem toho, že rada šijem, milujem módu, cvičenie a ekológiu som hlavne matka. Mám dvoch nezbedných synov a spolu sa túlame po svete (teda hlavne po našom krásnom Slovensku), hľadáme rôzne krásne miesta a potrpíme si na zaujímavom ubytovaní. Môj mladší syn (8r.) má tiež svoj instagram kde sa venuje vareniu a ja verím, že jeho sen stať sa šéfkuchárom sa mu splní. Som človek plný kreatívnych nápadov a nebojím sa povedať si svoj názor. Skôr než čísla na Instagrame mi vždy bude prednejšia krása (rozumej vizuálny zážitok) a pravda.

Chceš spolupracovat s influencerkou
ihlow.sk?

Jak poznám, že má influencer Petra Butková relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Petra Butková míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Petra Butková najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků