infl logo
Iva Brejšová   @ivusaak
Iva Brejšová   @ivusaak
Iva Brejšová   @ivusaak
Iva Brejšová   @ivusaak
Iva Brejšová   @ivusaak
Iva Brejšová   @ivusaak
Iva Brejšová   @ivusaak

Iva Brejšová

Ahoj, jmenuji se Iva Brejšová a je mi 23 let. Na sociálních sítích jsem denně. Ráda fotim, vytvářím příspěvky o sobě, cestování a zároveň propagace a reklamy několika firmám. Ziskavam různé produkty na vyzkoušení, se kterými se pak vyfotím a přidám po vyzkoušení recenzi. Zároveň produkty doporučuji svým známým ve svém okolím. Ráda i fotím bytové dekorace a doplňky. Mám ráda módu, cestování, focení a kávu.

Najdi influencery jako Iva Brejšová

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Iva Brejšová pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.