Infl logo

Home

Domov je kategorie, která představuje influencery, kteří se věnují tématům souvisejícím s životem doma. V této kategorii najdete influencery, kteří recenzují různé produkty, služby a trendy pro domov, jako jsou nábytek, dekorace, osvětlení, barvy, rostliny a další. Influenceři v této kategorii také sdílejí své osobní zkušenosti, názory a rady na to, jak si zařídit, vyčistit, zorganizovat a zútulnit domov. Tato kategorie je ideální pro marketéry, kteří chtějí oslovit cílovou skupinu zákazníků, kteří se zajímají o domov a chtějí najít ten nejlepší pro sebe.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.