Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Johny Škůrek  @johnyskurek

Johny Škůrek


Začínající influencer Johny Škůrek, který se pohybuje v oblasti módy, make-upu a snaží se lidem předat co nejvíce pozitivní energie. Věnuje se také tanci a zpěvu. Snaží se lidem přiblížit a říct svůj názor i na témata ohledně i kontroverznějších věcí. Pro lepší kontakt, email: [email protected]
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramjohnyskurek 4,500
0-100
0-100
Logo TiktokJohnyskurek 35,500
0-100
0-100
Logo YoutubeJohny Škůrek 588
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Johny Škůrek?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Johny Škůrek relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Johny Škůrek míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Johny Škůrek najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.