infl logo
Katka Pod Lupou  @katka_pod_lupou
Influencer / tvůrce obsahu

Katka Pod Lupou

Katka Pod Lupou  @katka_pod_lupou
Katka Pod Lupou  @katka_pod_lupou
Katka Pod Lupou  @katka_pod_lupou
Ahoj!Jmenuju se Katka a své kanály jsem založila proto, že miluju kosmetiku a líčení, je to můj život, moje vášeň. Většinu svého volného času věnuju aktivnímu vzdělávání nejen v rozlišování sér, krémů a masek, ale i ve vzdělávání se v ingrediencích, aktivních látkách, vrstvení, různých trendů atp.Miluju vrstvení kosmetiky, miluju používání aktivních látek, miluju čištění pleti, miluju svou pleť. A že mám fakt náročnou pleť. Suchá, se sklony k dehydrataci a s rosaceou. No a každý makeup vypadá skvěle na krásné a zdravé pleti. Co myslíte vy?
Podobní influenceři
nebo se přihlaš a kontaktuj Katka Pod Lupou v interním chatu

Najdi influencery jako Katka Pod Lupou

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Katka Pod Lupou pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.
nebo se přihlaš a kontaktuj Katka Pod Lupou v interním chatu