Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
Katys   @katy_petimama
Jsem nováček v ugc ale nějaké zkušenosti už mám Dělám fotky i videa Baví mě to a jsem hodně lidská Jako mamina pěti dětí jsem neustále v hravém módu, to mě udržuje na vlně legrace a smíchu a v pozitivní náladě. Ráda a rychle se učím a vždy se snažím vyjít maximálně vstříc požadavkům. Nedělám běžně produktové věci, produktové focení a videa. Ale pokud je třeba, jsem schopná se domluvit. Jsem opravdu žena z lidu, co předává dalším lidem informace a doporučení i sama za sebe už několik let. Dokáže poradit i s konceptem sociálních sítí atd. Vše je o domluvě.

Chceš spolupracovat s influencerem
Katys ?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.