infl logo
Lea Čagánková  @l.cagankova
Lea Čagánková  @l.cagankova
Lea Čagánková  @l.cagankova

Zajímám se o fitness, zdravý životní styl, kosmetiku a módu. Aktivně se věnuji sportu (gymnatice, pole dance a momentálně i fitness). Těmihle směry také vedu své sociální sítě + na tiktoku zveřejňuji i videa se skin care a zdravými recepty. Celkově se snažím o inspirativní profil, plný energie a pomoci lidem žít zdravěji a motivovat je.

Naturefinest

Najdi influencery jako Lea Čagánková

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Lea Čagánková pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.