Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

mama.li.ve

64
mama.li.ve  @mama.li.ve
Jsem obyčejná máma dvou dětí s patnáctiletým rozdílem. Syn fotbalista, dcera malá ďáblice. V marketingu se pohybuji již ooooooopravdu dlouhou dobu, začínala jsem v lifestylech jako je Cosmopolitan či Style na pozici marketingové ředitelky, pak mě pracovní život zavál k online médiím a dnes, i když jsem vlastně na mateřské, spravuji sociální profily firmám a zároveň pracuji jako marketér pro obchodní centrum. A protože toho není stále dost:-) naučila jsem se fotit, což je moje vášeň. Najdete mě na IG @mama.li.ve, na FB @mamalive1 i na blogu www.mamalive.cz

Chceš spolupracovat s influencerkou
mama.li.ve?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.