infl logo
Mária Moravčíková  @maria.moravcikova
Mária Moravčíková  @maria.moravcikova
Mária Moravčíková  @maria.moravcikova
Mária Moravčíková  @maria.moravcikova

Mária Moravčíková

Milujem turistiku a cestovanie. Každý týždeň prinášam svojim sledovateľom nové tipy na výlety, nie len vrámci Slovenska, ale aj v zahraničí. Hory si získali moje srdce, čo sa odzrkadlilo aj na obsahu môjho instagramového profilu.


Okrem výletov zdieľam na profile aj tipy na moje obľúbené produkty, zaujímavé ubytovania a občas pribudnú aj recenzie na testované novinky.


S priateľom sa počas voľných chvíľ venujeme stránke www.poslovensku.eu ako aj IG účtu @poslovensku.eu. Web bol primárne zameraný na zaujímavé výlety na Slovensku, ale občas sa sem pripletie aj článok s užitočnými tipmi na zahraničné dobrodružstvá.

Najdi influencery jako Mária Moravčíková

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Mária Moravčíková pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.