infl logo
Marvanka Jein  @marvankajein
Marvanka Jein  @marvankajein
Marvanka Jein  @marvankajein
Marvanka Jein  @marvankajein
Marvanka Jein  @marvankajein
Marvanka Jein  @marvankajein
Marvanka Jein  @marvankajein

Marvanka Jein

Mé jméno je Jana Marvanová a již několik let bloguji, natáčím videa a věnuji se modelingu. Život si užívám na plno a k tomu se i snažím nabádat své sledující. Nadevše miluji cestování, psaní, knihy, fitness a zdravý životní styl, i když nepohrdnu vínem či šampaňským. Studui obor média a v médiích také pracuji. Založila jsem projekt Instawomen club. Jako skoro každá žena miluji módu a kosmetiku, proto jsem si udělala i akreditovaný kurz ministerstvem školství make-up artistku a poté i stylistku. Prostřednictvím sociálních sítích se snažím přinést lidem radost a úsměv na tváři. No a ne nadarmo se mi říká růžová lady. Pro více info můžete mrknout na ING či mi rovnou napsat. Přeji hezký den.

Najdi influencery jako Marvanka Jein

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Marvanka Jein pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.