Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
Marvanka Jein  @marvankajein
Mé jméno je Jana Marvanová a již několik let bloguji, natáčím videa a věnuji se modelingu. Život si užívám na plno a k tomu se i snažím nabádat své sledující. Nadevše miluji cestování, psaní, knihy, fitness a zdravý životní styl, i když nepohrdnu vínem či šampaňským. Studui obor média a v médiích také pracuji. Založila jsem projekt Instawomen club. Jako skoro každá žena miluji módu a kosmetiku, proto jsem si udělala i akreditovaný kurz ministerstvem školství make-up artistku a poté i stylistku. Prostřednictvím sociálních sítích se snažím přinést lidem radost a úsměv na tváři. No a ne nadarmo se mi říká růžová lady. Pro více info můžete mrknout na ING či mi rovnou napsat. Přeji hezký den.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Marvanka Jein?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.