Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Michal Petrů | losmichalos  @losmichalos

Michal Petrů


Cestování a především fotografie je pro mě obrovská vášeň. V přírodě trávím většinu svého volného času a často se snažím hledat taková místa, která nejsou na první pohled turisticky "atraktivní" ale o to více mají své pravé kouzlo. Svojí činností se zároveň snažím dlouhodobě podporovat různé charitativní projekty nejen ze svého okolí. Pro své fanoušky pravidelně připravuji různé výzvy, ať už zaměřené na úklid přírody, pohyb na čerstvém vzduchu či brzké vstávání na východ slunce :) Dlouhodobě spolupracuji s různými subjekty cestovního ruchu nejen z ČR, ať už na podporu daného regionu, či konkrétního ubytování či služby. Propagace dělám trochu jinak, ale vím, že to funguje :)
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramlosmichalos 16,700
0-100
0-100
Logo Youtubelosmichalos 1,500
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Michal Petrů | losmichalos?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Michal Petrů relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Michal Petrů míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Michal Petrů najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.