Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

zdrave_zivena  @zdrave_zivena

Martina Baťhová


Jsem "receptotvůrkyně", food a dekorstylistka a fotografka v jedné osobě. S mou prací ušetříte čas i peníze. Pomůžu vám s tvorbou obsahu pro sociální sítě, weby i k propagaci produktů skrze další kanály.Claimem mé tvorby na osobní blog a instaprofil je "inspirace pro lehčí život díky jednoduše zdravějším receptům".Nicméně fotit a tvořit můžu pro jakoukoliv značku v oblasti food. Uveřejňování obsahu na blogu a sociálních sítích za účelem propagace značky nemusí souviset s nafocením zadaných receptů/produktů - práce fotografky a foodbloggerky je tak zcela oddělená. Provázání ale možné je :)Zároveň mám zkušenosti jako redakční fotografka (forbes.cz, prozeny.cz, a jiné)
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramzdrave_zivena 11,300
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
zdrave_zivena?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Martina Baťhová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Martina Baťhová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Martina Baťhová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.