Infl logo

Estetická medicína

Estetická medicína je obor, který se zaměřuje na zlepšení vzhledu a zdraví pleti, vlasů a těla pomocí neinvazivních nebo minimálně invazivních metod. Influenceři v této kategorii se zajímají o estetickou medicínu a rádi se podělí o své zkušenosti, názory a doporučení. Na svých sociálních sítích vám představí různé zákroky, produkty a techniky, které využívají nebo by chtěli vyzkoušet. Také vám poradí, jak si vybrat vhodného odborníka, jak se připravit na zákrok a jak se o sebe starat po něm. Influenceři v kategorii estetické medicíny jsou skvělými partnery pro značky, které nabízejí kvalitní a bezpečné služby a produkty v tomto oboru.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová