Infl logo

Vizážistka

Vizážistka je odborník na líčení a úpravu vzhledu. Ať už se jedná o módní přehlídky, svatby, reklamy nebo jiné akce, vizážistka je nezbytnou součástí týmu. Vizážistka umí vytvořit dokonalý make-up pro každou příležitost, který odpovídá typu pleti, tvaru obličeje, barvě očí a vlasů, oblečení a náladě. Také umí upravit účes podle požadavků klienta a celkového stylu, a to tak, aby vytvořila harmonický a originální vzhled. Vizážistka je schopná poradit, jak se líčit a pečovat o pleť, a nabízí individuální výuku líčení, kde naučí klienty triky a techniky, jak zvýraznit svou krásu.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová