Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Auto

Pokud hledáte influencery, které zajímají automobilová témata, měli byste se podívat na kategorii auto. Zde najdete profily influencerů, kteří se zabývají různými oblastmi týkajícími se aut jako jsou technologie, historie, cestování nebo ekologie. Sledujte jejich videa, články a fotky, abyste se dozvěděli více o tom, co je na autech zajímá, co je inspiruje a co by rádi změnili. Tato kategorie je skvělá pro marketéry, kteří chtějí navázat spolupráci s influencery, kteří mají vliv na své sledující, kteří se zajímají o automobily.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.