Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Děti

Tato kategorie influencerů zahrnuje kreativní rodiče, kteří oslovují široké spektrum mladých spotřebitelů. Jejich obsah zahrnuje vše od inspirativních rodinných okamžiků po recenze dětských produktů a vzdělávací materiály pro děti různých věkových skupin. S těmito influencery můžete očekávat autentičnost a přímý přístup k rodičům a dětem. Jsou flexibilní a schopní přizpůsobit svůj obsah specifickým potřebám značky, aby zajistili maximální relevanci pro sledující. Propojte svou značku s komunitou rodičů a dětí prostřednictvím těchto influencerů.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.