Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Dětské plenky

Pokud máte malé děti, určitě byste měli sledovat influencery, kteří se zabývají dětskými plenkami. V naší databázi najdete influencery, kteří sdílejí své znalosti, názory a postřehy o dětských plenkách. Najděte plenky, které budou vhodné pro vaše děti, ať už se jedná o jednorázové, látkové nebo ekologické plenky. Porovnejte různé značky, ceny a kvalitu plenek. Zjistěte, jaké plenky jsou nejlepší pro různé věkové skupiny, roční období a aktivity. Sledujte, jak influenceři testují plenky v reálných podmínkách, například při plavání, spaní nebo hraní. Nechte se inspirovat jejich tipy a zkušenostmi.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.