Infl logo

Ekodrogerie

Ekodrogerie je kategorie, která nabízí alternativu k běžným produktům pro osobní hygienu a domácnost, které často obsahují chemické a škodlivé složky. Ekodrogerie se zaměřuje na produkty, které jsou vyrobeny z rostlinných, organických a biologicky odbouratelných zdrojů, které jsou šetrné k přírodě i k lidem. Tyto produkty jsou bezpečné, účinné a příjemné na používání. Influenceři, kteří se věnují ekodrogerii se zajímají o ekologii a zdraví a chtějí inspirovat ostatní, jak žít v harmonii s přírodou. Na svých platformách představují a hodnotí různé produkty z ekodrogerie, dávají rady, jak je správně aplikovat, a jak z nich získat co nejvíce benefitů.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English