Infl logo

Jedlo

Jídlo je jedna z nejoblíbenějších a nejrozmanitějších kategorií influencerů. Influenceři v této kategorii sdílejí své recepty, tipy, názory a zkušenosti s jídlem a gastronomií. Někteří se zaměřují na určitý typ kuchyně, jako je veganská, bezlepková, asijská nebo italská. Jiní se věnují různým aspektům jídla, jako je zdravé stravování, potravinová bezpečnost, udržitelnost nebo etika. Ať už hledáte influencery, kteří vám pomohou objevit nové chutě, naučit se nové dovednosti, zlepšit svůj životní styl nebo se pobavit, jídlo je kategorie, kterou byste neměli přehlédnout.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků