Infl logo

Jednoduché recepty

Kategorie jednoduché recepty je určena pro influencery, kteří se zajímají o jednoduché, ale vynikající vaření a pečení. Influenceři v této kategorii vám představí své oblíbené jednoduché recepty, které jsou snadné, rychlé a zdravé. Také vám představí různé kuchyně a trendy v oblasti jednoduchého vaření a pečení. Influenceři v kategorii jednoduché recepty vám pomohou najít nejlepší suroviny, nádobí a pomůcky pro vaše jednoduché recepty, ať už jde o českou, italskou, asijskou nebo jinou kuchyni. Také vám ukážou, jak si můžete vylepšit a zpestřit své jednoduché recepty pomocí různých koření, omáček nebo bylinek.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová