Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Jednoduché recepty

Kategorie jednoduché recepty je určena pro influencery, kteří se zajímají o jednoduché, ale vynikající vaření a pečení. Influenceři v této kategorii vám představí své oblíbené jednoduché recepty, které jsou snadné, rychlé a zdravé. Také vám představí různé kuchyně a trendy v oblasti jednoduchého vaření a pečení. Influenceři v kategorii jednoduché recepty vám pomohou najít nejlepší suroviny, nádobí a pomůcky pro vaše jednoduché recepty, ať už jde o českou, italskou, asijskou nebo jinou kuchyni. Také vám ukážou, jak si můžete vylepšit a zpestřit své jednoduché recepty pomocí různých koření, omáček nebo bylinek.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.