Infl logo

Zdravé sebevědomí

V kategorii zdravé sebevědomí se věnují influenceři tématům, která souvisí s osobním růstem, sebedůvěrou a seberealizací. Tyto osoby jsou odborníky, kouči, lektory, autory nebo prostě nadšenci, kteří se chtějí podělit o své poznatky, nápady a inspiraci s ostatními. Influenceři v této kategorii pomáhají svým fanouškům objevovat a rozvíjet svůj potenciál, cítit se dobře ve své kůži, překonávat překážky a naplňovat své sny. Spolupracovat s influencery v této kategorii znamená oslovit publikum, které má zájem o osobní rozvoj, sebezlepšení a kvalitu života.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.