infl logo
PLC Ultima
Značka

PLC Ultima

Vojna, inflácia, možná recesia – aktuálne faktory, ktoré negatívne ovplyvňujú každodenné aktivity bežného človeka v podobe vyšších životných nákladov (energia, jedlo, cestovanie atď.). Na kompenzáciu/pokrytie týchto vyšších nákladov a zachovania životnej úrovne sú potrebné dodatočné príjmy ako aj možnosť zľavnených nákupov za účelom zníženia každodenných výdavkov. Program PLCU môže poskytnúť obidva v jednom: minimálne 12 extra mesačných výplat navyše existujúcich (z práce, podnikania), ktoré sa dajú použiť na pokrytie extra výdavkov, prípadne na dovolenku, splátku hypotéky či nákup auta ako aj zapojenia sa do 50% CASHBACK programu, ktorý sa pripravuje. A k tomu všetkému je potrebný smartfón a 2 aplikácie – Tvoj smartfón Ti bude tvoriť EXTRA príjem počas - minimálne - 12 mesiacov a umožní aj účasť v 50% Cashback programe!

Kategorie značky
krypto mlm život
Influenceři ve stejných kategoriích jako značka PLC Ultima

    Pražská fotografka a podnikatelka, v neposlední řadě maminka.

    Věnuji se extrémnímu sportu Freestyle Scootering, se kterým je spojen i kemp, který spolupořádám. Dále na sociální sítě zveřejňuji svůj život. Tetování, Barber, Fitness, MMA…

    Moje tvorba jsou hlavně vtipná videa (reels na IG) nebo na Tiktoku. Hrozně ráda komunikuju se svými sledujícími, je to taková moje skvělá komunita, která…

    Ahoj! ☺️ Jmenuji se Lucka, ale říká se mi Lusy. Na Instagramu se mi podařilo něco neuvěřitelného. Během krátké doby jsem dokázala vytvořit 3 skvělé…

Najdi influencery co spolupracovali se značkou PLC Ultima

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague