infl logo
Značka

Vopetka

Vopetka je značka oblečení, která vznikla, protože jedna maminka chtěla pro své děti víc, chtěla oblečení, co bude příjemné na nošení. Z kvalitních látek, co nebudou dráždit jemnou pokožku, kterou trápil atopický ekzém. Přála si, aby oblečení vydrželo co nejdéle krásné a funkční, aby po pár vypráních nezůstal jen jakýsi překroucený vytahaný hadr plný žmolků. Jako bonus viděla originalitu a možnost, ladit si materiály i střihy dle potřeb a svého vkusu. Oprášila tedy své šicí dovednosti a dále se vzdělávala, až tomu zcela propadla. Začala šít nejen pro své děti, ale i pro sebe a ostatní členy rodiny. Leckteré střihy jí nebyly dost dobré, tak začala tvořit své.

Kategorie značky
oblečení dětské oblečení
Influenceři ve stejných kategoriích jako značka Vopetka
nebo se přihlaš pro zobrazení všech 21 influencerů v kategoriích značky Vopetka

Najdi influencery co spolupracovali se značkou Vopetka

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague