Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

AlishaEasyCooking

72
AlishaEasyCooking  @alishaeasycooking
S Alishou v kuchyni, aneb zdravější vaření s radostí a bez stresu. Blog o vaření, jídle a nejrůznějších vychytávkách, které vám ulehčí vaření/recenze podniků/Dog Shiba Inu. Motto: S Alishou v kuchyni, aneb zdravější vaření s radostí a bez stresu. Většina receptů z cca 5 hlavních ingrediencí, hotových do 30minut s minimem špinavých hrnců. Pravidelně vystupuji ve Snídani s Novou, jsem jediný foodbloger, kterému Lidl zveřejňuje na svém IG recepty a dělám toho mnohem více, tak pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat :-)

Chceš spolupracovat s influencerkou
AlishaEasyCooking?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.