Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
Andy  @andykolarova
Jsem brand manažerka, která miluje cestování, sport, módu, kosmetiku a ráda objevuje nová místa a sbírá nové zážitky. Ve volném čase mě baví tyto mé aktivity a novinky sdílet a inspirovat tak ostatní. V minulosti jsem pracovala i několik let jako modelka, u nás i v zahraničí, takže vím, co to znamená propagovat značku i před kamerou i za ní, jako klient.Měla jsem už tu čest spolupracovat jako influencer se značkami jako jsou Swarovski, Apart, L’Oréal Paris, Douglas, Kerastáse, Kiehls, Liyoga, aktuálně spolupracuji se Swappie a jsem tváří jejich kampaně, v minulosti jsem tímto způsobem propagovala i kartáček Philips. V případě zájmu ráda samozřejmě zašlu reference.

Chceš spolupracovat s influencerem
Andy?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.