infl logo
Andy  @andykolarova
Andy  @andykolarova
Andy  @andykolarova

Jsem brand manažerka, která miluje cestování, sport, módu, kosmetiku a ráda objevuje nová místa a sbírá nové zážitky. Ve volném čase mě baví tyto mé aktivity a novinky sdílet a inspirovat tak ostatní. V minulosti jsem pracovala i několik let jako modelka, u nás i v zahraničí, takže vím, co to znamená propagovat značku i před kamerou i za ní, jako klient.

Měla jsem už tu čest spolupracovat jako influencer se značkami jako jsou Swarovski, Apart, L’Oréal Paris, Douglas, Kerastáse, Kiehls, Liyoga, aktuálně spolupracuji se Swappie a jsem tváří jejich kampaně, v minulosti jsem tímto způsobem propagovala i kartáček Philips. V případě zájmu ráda samozřejmě zašlu reference.

Najdi influencery jako Andy

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Andy pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.