infl logo
Dominika Trelová  @Dominika Trelová
Dominika Trelová  @Dominika Trelová
Dominika Trelová  @Dominika Trelová
Dominika Trelová  @Dominika Trelová

Dominika Trelová

Jmenuji se Dominika Trelová, je mi 24 let. Modelingu se věnuji již 9 rokem. Propaguji pouze značky se kterými jsem spokojená. Miluji módu, sport a zajímám se o krásu. Velmi ráda se učím novým věcem, rozvíjím svoji osobnost.


Jsem otevřená dlouhodobé spolupráci.

Najdi influencery jako Dominika Trelová

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Dominika Trelová pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.